Panorama Nha Trang Condotel By One

ex. Panorama Nha Trang By One
Nha Trang, Vietnam View on map
6.7 Aangenaam Gebaseerd op 22 beoordelingen
Vanaf US$ 49 US$ 43 per nacht
Bespaar 12%
Inchecken
25 sep 2026
Uitchecken
26 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Panorama Nha Trang Condotel By One kiezen

  • Strandfront
    200 m naar het zand
  • Twee zwembaden
    Inclusief panoramisch dakterras
  • Eigen keuken
    Volledig uitgeruste kitchenette
  • Spa & sauna
    Wellnessruimte met stoombad
  • Toplocatie
    9,3 - vlakbij winkelcentrum
  • Supersnel wifi
    57 Mbps - 4K-streaming

Overzicht

Met het hele jaar door buiten zwembad en spatherapie, en uitzicht op de zee, ligt dit comfortabele Panorama Nha Trang Condotel By One hotel met 3 sterren op circa 25 minuten te voet van de Long Son Pagode. Het aparthotel, dat van een bagage-opslag en een restaurant is voorzien, is in de buurt van de Nachttmarkt gesitueerd.

Het hotel met 87 kamers is geplaatst in de wijk Nha Trang Beach, op maar 400 meter afstand van True Friends Easy Rider Panorama Nha Trang Condotel By One bevindt zich binnen 5 minuten lopen vanaf de bushalte KS Citadines Bayfront Nha Trang, een paar stappen van plein Quảng Trường 2. Het pand in Nha Trang is in de buurt van de Tram Huong-toren geplaatst. Het dichtstbijzijnde treinstation is Nha Trang, het is op maar 1 km verderop.

Panorama Nha Trang Condotel By One biedt de gasten een zitruimte, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Een inloopdouche en een apart toilet worden in de badkamers verstrekt. De privébadkamers zijn voorzien van een inloopdouche en een apart toilet, en gemakken zoals een haardroger en badlakens.

Lanterns Vietnamese Restaurant is ideaal voor het proeven van de Aziatische keuken en ligt op 14 minuten wandelen van Panorama Nha Trang Condotel By One hotel.

  • Inchecken
    van 14:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    van 08:00 tot 12:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Panorama Nha Trang Condotel By One
Onze tips

Is Panorama Nha Trang Condotel By One iets voor u?

Perfect als u
  • Een verblijf met eigen kookgelegenheid zoekt - elke kamer heeft een kitchenette.
  • Een vroege of late check-in nodig hebt - er is een 24-uursreceptie.
  • Graag in het centrum verblijft - de accommodatie ligt in de wijk Nha Trang Beach.
Sla over als u
  • Uw huisdier wilt meenemen - huisdieren zijn niet toegestaan in het aparthotel.
  • Gratis parkeren op het terrein verwacht - parkeren is beschikbaar tegen betaling.
Bijzonder aan deze plek:
  • Een dakzwembad met uitzicht op de oceaan
  • Een wellnesscentrum met spafaciliteiten op het terrein

Faciliteiten van Panorama Nha Trang Condotel By One

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Kleedkamer
  • Lift
  • Geldwisselkantoor
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel
Eten
  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
Sport en recreatie
  • Dakzwembad
  • Strandtoegang
  • Spa en wellnesscentrum
  • Sauna
  • Fitnesscentrum
Panorama Nha Trang Condotel By One Gastenservice
  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Roomservice
  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice
  • Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Kinderzwembad
  • Parketvloer

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Panorama Nha Trang Condotel By One.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 14:00 tot 23:59
Uitchecken
van 08:00 tot 12:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
25 sep 2026
Uitchecken
26 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien